کد خبر : 207143
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 15 دسامبر 2022 - 15:23

دانلود زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 زیرنویس فیلم صربی یک فیلم صربی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۱۰ است که توسط سرجان اسپاسویویچ در اولین فیلم بلند خود تهیه و کارگردانی شد. اسپاسویویچ نیز با الکساندر رادیوویچ این فیلم را نوشته است. این فیلم تجربه یک ستاره که از نظر مالی

دانلود زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 زیرنویس فیلم صربی یک فیلم صربی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۱۰ است که توسط سرجان اسپاسویویچ در اولین فیلم بلند خود تهیه و کارگردانی شد. اسپاسویویچ نیز با الکساندر رادیوویچ این فیلم را نوشته است. این فیلم تجربه یک ستاره که از نظر مالی مشکل دارد را روایت می‌کند که موافقت می‌کند در یک «فیلم هنری» شرکت کند، اما متوجه می‌شود که او را در فیلمی با مضامین پدوفیلیک و نکروفیلیک دعوت کرده‌اند. سرژان تودوروویچ، سرگئی تریفونوویچ و یلنا گاوریلوویچ بازیگران صربستانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 میلوش یک استار نیمه بازنشسته است که با همسرش ماریجا و پسر شش ساله‌شان پتار در بلگراد زندگی می‌کند. برادرش مارکو یک افسر پلیس فاسد است که به زندگی میلوش حسادت می کند و از نظر مجذوب ماریا می شود. ماریجا در مورد احساسات شوهرش نسبت به گذشته اش کنجکاو است و نگران درآمد خانواده است. لژلا، همبازی سابق، به میلوش پیشنهاد می‌دهد در یک فیلم هنری به کارگردانی ووکمیر، یک مستقل که می‌خواهد میلوش را برای نعوظ قدرتمندش انتخاب کند، بازی کند. میلوش که قبلاً پتار را در حال تماشای یکی از فیلم‌هایش گرفتار کرده و از جزئیات فیلم ووکمیر مطلع نشده است، در شرکت و ادامه کار خود مردد است اما می‌پذیرد که آینده مالی خانواده‌اش را تضمین کند. هنگام ملاقات با ووکمیر، میلوش از کنار مردی کچل و اطرافیانش می گذرد و با احتیاط به آنها نگاه می کند.

دانلود زیرنویس فیلم فیلم صربی 2010 فیلمبرداری در یک یتیم خانه آغاز می شود، جایی که ووکمیر دستورالعمل های میلوش را از طریق گوشواره ای که توسط راننده یک چشم ووکمیر، راشا ارائه می دهد، می دهد، در حالی که یک گروه فیلمبرداری او را دنبال می کنند. میلوش دختر جوانی به نام جکا را می بیند که مادرش به خاطر رسوایی یاد شوهر قهرمان جنگی خود با فاحشه شدن مورد سرزنش قرار می گیرد. در اتاقی تاریک، صفحه‌های نمایش جکا را نشان می‌دهند که در حال خوردن یخ پاپ است در حالی که پرستاری به میلوش فلاتیو می‌دهد. سپس، به میلوش دستور داده می شود که آن را از مادر دریافت کند، در حالی که جکا تماشا می کند. میلوش قبول نمی کند اما مجبور می شود ادامه دهد. مارکو بعداً به او اطلاع می دهد که ووکمیر یک روانشناس سابق است که در تلویزیون کودکان و امنیت دولتی کار کرده است. ووکمیر پس از آن با میلوش مردد ملاقات می کند تا سبک هنری خود را توضیح دهد، و فیلمی از زنی را نشان می دهد که نوزادی را به دنیا می آورد که بلافاصله توسط راشا مورد تجاوز قرار می گیرد، چیزی که کارگردان آن را ” تازه متولد شده” می نامد. میلوش طوفان می زند و می راند. در یک تقاطع جاده، پزشک زن ووکمیر به او نزدیک شده و اغوا می شود.

زیرنویس فیلم A Serbian Film 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس A Serbian Film 2010 میلوش خون آلود مدتی بعد در رختخواب خود بیدار می شود و هیچ خاطره ای از آنچه اتفاق افتاده نیست. او به مجموعه ای که اکنون رها شده است برمی گردد و چندین نوار را پیدا می کند. با مشاهده آنها، میلوش متوجه می شود که برای ایجاد حالتی پرخاشگرانه، برانگیخته  و قابل تلقین به او مواد مخدر زده اند. در جهت دستکاری ووکمیر، میلوش مادر جکا را قبل از جدا کردن سر او کتک می‌زند و به او تجاوز می‌کند و بعداً، میلوش کاتاتونیک توسط نیروهای امنیتی ووکمیر لواط می‌شود. او سپس فیلمی از لژلا را تماشا می کند که نگرانی خود را برای میلوش ابراز می کند، اما پس از برداشتن دندان های او مهار شد. سپس مردی نقابدار وارد اتاق می شود و آلت تناسلی خود را به سمت حلق او می کشد تا او را با خفگی بکشد. این فیلم همچنان ادامه دارد که میلوش به خانه یکا هدایت می شود، جایی که یک زن سالخورده او را به خاطر کشتن مادرش تحسین می کند و جکا را به عنوان یک “کمون باکره” پیشنهاد می کند. میلوش امتناع می‌کند و از پنجره به یک کوچه فرار می‌کند، جایی که دختری را تماشا می‌کند. او شروع به خودارضایی می کند و قبل از اینکه توسط راشا کشته شوند توسط گروهی از اراذل مورد حمله قرار می گیرد و سپس میلوش را با ووکمیر به انباری می برد.

در انبار، پزشک ووکمیر داروهای بیشتری تجویز می‌کند که پس از آن میلوش بر او غلبه می‌کند و سرنگ را به گلویش می‌چسباند. سپس او را به اتاقی می برند تا با دو جسد پنهان زیر یک ملافه رابطه برقرار کند. میلوش روی یک بدن هدایت می شود و مرد نقابدار فیلم لژلا وارد بدن می شود و شروع به تجاوز  به بدن دیگر می کند. میلوش متوجه نمی شود که قربانیش خونریزی شدیدی از راست روده دارد. ووکمیر سپس نشان می دهد که مرد نقابدار مارکو، برادرش است. مشخص می شود که قربانی مارکو ماریجا است، در حالی که قربانی میلوش، پتار، پسرش آشکار می شود. سپس پزشک ووکمیر با لباس‌های ژولیده و ناحیه واژن‌اش پر از خون به داخل انبار می‌رود. او یک لوله فلزی خون آلود را در دست دارد و به این معنی است که پس از تیراندازی با همان ماده مخدری که روی میلوش برای تحریک و پرخاشگری او استفاده کرده بود، خودارضایی کرد. او به دلیل خونریزی شدید واژن می افتد و می میرد. در حالی که توجه همه منحرف شده است، میلوش عصبانی به سمت ووکمیر پرت می‌شود و سرش را به زمین می‌کوبد و درگیری را آغاز می‌کند که در طی آن ماریجا قبل از اینکه مارکو را با یک مجسمه با ضربه محکم به جان او بکوبد، در گردنش نیش می‌زند. میلوش با اسلحه از یک نگهبان کشتی می گیرد و به همه شلیک می کند به جز راشا که با فرو کردن آلت تناسلی خود در حدقه خالی چشم او را می کشد. یک ووکمیر در حال مرگ اقدامات میلوش را به عنوان واقعاً شایسته یک فیلم تمجید می کند.

زیرنویس فیلم فیلم صربی 2010 میلوش، پس از یادآوری اعمال خود، از جمله حبس کردن همسر و پسرش در زیرزمین آنها قبل از اینکه زودتر از دنیا برود، به خانه برمی گردد تا آنها را پیدا کند. او و همسرش به درک متقابل می رسند که او، همسرش و پسرشان باید با هم بمیرند، بنابراین هر سه در رختخواب جمع می شوند و قبل از شلیک گلوله مرگبار میلوش به خود، پتار و ماریجا، هر سه در آغوش می گیرند. مدتی بعد یک گروه فیلمبرداری جدید، از جمله مرد طاس قبلی، وارد اتاق خواب می شوند. او زیپ مگس خود را باز می کند، زیرا کارگردان به او توصیه می کند “از کوچولو شروع کند”.

زیرنویس A Serbian Film 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم صربی 2010 در 24 سپتامبر 2010، یک فیلم صربی بدون سانسور (104 دقیقه) در سینماهای صربستان اکران شد و زمان نمایش آن اواخر شب برنامه ریزی شده بود.

از 3 دسامبر 2010، یک فیلم صرب اکران محدودی را بدون محدودیت سنی در کرواسی آغاز کرد. جوتارنجی لیست گزارش داد که اولین نمایش در سینما کاپتول سنتر در زاگرب تنها هفت نفر را به خود جلب کرد، شش مرد و یک زن – طبق گزارش ها، زن به طور موقت سالن را در بدنام ترین صحنه فیلم به دلیل غیرقابل تحمل یافتن مراحل خاص روی صفحه ترک کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح