کد خبر : 205010
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 24 نوامبر 2022 - 11:17

دانلود زیرنویس فیلم Kantara 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Kantara 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Kantara 2022 زیرنویس فیلم کانتارا یک فیلم اکشن مهیج به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ هند به نویسندگی و کارگردانی ریشاب شتی، و تهیه‌کنندگی ویجی کیراگاندور، زیر نظر هومب است. در این فیلم شتی در نقش یک قهرمان کامبالا بازی می‌کند که با یک افسر DRFO، مورالی (با بازی کیشور) درگیر است. براي

دانلود زیرنویس فیلم Kantara 2022 زیرنویس فیلم کانتارا یک فیلم اکشن مهیج به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ هند به نویسندگی و کارگردانی ریشاب شتی، و تهیه‌کنندگی ویجی کیراگاندور، زیر نظر هومب است. در این فیلم شتی در نقش یک قهرمان کامبالا بازی می‌کند که با یک افسر DRFO، مورالی (با بازی کیشور) درگیر است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Kantara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Kantara 2022 در سال 1847، پادشاهی با Panjurli Daiva/Bhoota (خدای محلی که توسط مردم اودوپی و داکشینا کانادا، که بخش‌هایی از کارناتاکا و منطقه کاسارگود کرالا هستند، به شکل جاندار پرستیده می‌شود) موافقت می‌کند تا بخشی از زمین جنگلی خود را به این منطقه بدهد. مردم محلی در ازای صلح و شادی توسط شمن که ظاهراً توسط دایوا تسخیر شده است، اعطا می شود. او به پادشاه هشدار می دهد که خانواده و جانشینان او باید قول را حفظ کنند و زمینی را که خشم همراه پانجورلی، گولیگا دایوا را در پی خواهد داشت، پس نگیرند.

در سال 1970، جانشین پادشاه از مجری Bhoota Kola (پدر شیوا) که ظاهراً توسط پانجورلی تسخیر شده است، می خواهد که مردم محلی را وادار کند زمین را به او تحویل دهند، که مجری آن را رد می کند. او شکی را در مورد تصاحب اجراکننده توسط پانجورلی مطرح می‌کند، که اجراکننده پاسخ می‌دهد که اگر واقعاً توسط پانجورلی تسخیر شود، در جنگل ناپدید می‌شود و سپس به جنگل می‌رود و به طور جادویی ناپدید می‌شود، به این معنی که او واقعاً توسط پانجورلی تسخیر شده است. مجری (پنجورلی در بدنش) همچنین به جانشین پادشاه درباره پایان سرنوشت‌سازی هشدار می‌دهد که پادشاه تهدید می‌کند که اقدام قانونی برای بازپس‌گیری زمین انجام می‌دهد. جانشینان پادشاه در نهایت چند ماه بعد با استفراغ خون بر روی پله های دربار به مرگی مرموز می میرند، همانطور که پانجورلی هشدار داده بود.

دانلود زیرنویس فیلم کانتارا 2022 در سال 1990، مورالیدار یک افسر جنگل است که وظیفه دارد آن زمین را به ذخیره گاه جنگلی تبدیل کند. او توسط شیوا، یک ورزشکار کامبالا از Kaadubettu به چالش کشیده می شود. شیوا توسط حامی خود و صاحب دهکده، دوندرا سوتورو، که جانشین پادشاه در حال حاضر است، حمایت می شود. مورالی و کارکنانش شروع به کشیدن حصاری در امتداد ذخیره‌گاه جنگلی اختصاص‌یافته می‌کنند. دوست دختر شیوا، لیلا، یک نگهبان جنگل است که به تازگی در کارکنان مورالی استخدام شده است. شیوا و روستاییان سعی می کنند مانع از نصب حصار شوند، اما پلیس و نگهبانان جنگل به طرز وحشیانه ای آنها را سرکوب می کنند و آن را برپا می کنند، که باعث ایجاد شکاف بین لیلا و شیوا می شود، حتی اگر او هیچ کاری انجام دهد. در همین حال، از شیوا خواسته می شود تا بوتا کولا را اجرا کند، اما او انکار می کند زیرا از حادثه ناپدید شدن عرفانی پدرش آسیب دیده است.

زیرنویس فیلم Kantara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kantara 2022 با تشدید خصومت بین مورالی و شیوا، مورالی تصمیم می گیرد شیوا و دوستانش را دستگیر کند و همراه با سرسپردۀ دوندرا، سوداکارا، به مخفیگاه آنها می رود. با این حال، شیوا و دوستانش مخفی می شوند. چند روز بعد، آن‌ها برای ملاقات با خانواده‌هایشان به خانه‌های خود باز می‌گردند و شیوا با لیلا سروکله می‌زند و به او می‌گوید که تسلیم پلیس خواهد شد، اما صبح روز بعد، همه توسط پلیس و نگهبانان جنگل گرفتار می‌شوند. هنگامی که گورووا پسر عموی شیوا، که بوتا کولا را اجرا می کند، از دوندرا درخواست می کند که شیوا را آزاد کند، دومی سعی می کند به او رشوه بدهد و از او می خواهد به روستاییان بگوید که زمین اجدادی خود را در جشنواره بوتا کولا به او برگردانند و روستاییان را باور کنند که واقعاً چنین است. حرف گولیگا. گورووا امتناع می کند و به همین دلیل دیوندرا او را می کشد. دوندرا متوجه می شود که مورالی به انگیزه باطنی خود پی برده است و تصمیم می گیرد شیوا را در برابر او قرار دهد.

پس از اطلاع از مرگ گورووا، شیوا با دوندرا ملاقات می کند که به دروغ می گوید مورالی قاتل گورووا است. شیوا خشمگین به کشتن مورالی می رود، اما از دوستش ماهادوا، آهنگر، می فهمد که خود دوندرا قاتل گورووا است. شیوا توسط سرسپردگان دیوندرا، کومارا و دیگران مورد حمله قرار می گیرد، اما موفق به فرار می شود. پس از اینکه مورالی به شیوا درباره انگیزه دوندرا از به دست آوردن زمین می گوید، شیوا با روستاییان آشنا می شود و فاش می کند که این دوندرا بود که گورووا را کشت. دوندرا و سرسپردگانش به دهکده حمله می کنند که در آن نبرد شدیدی در جریان است. شیوا که تقریباً در درگیری کشته می شود، توسط گولیگا دایوا تسخیر می شود و دووندرا و نوچه هایش را می کشد.

زیرنویس فیلم کانتارا 2022 چند ماه پس از نبرد، شیوا Bhoota Kola را اجرا می کند که در آن توسط Panjurli Daiva تسخیر شده است. او مورالی و روستاییان را در یک حرکت نمادین دست به دست هم می دهد و پس از ملاقات با چیزی که به نظر می رسد روح پدرش است برای همیشه در جنگل ناپدید می شود. فیلم با پسر شیوا و لیلا به پایان می رسد که از سوندارا در مورد ناپدید شدن پدرش می پرسند و سوندارا همان را روایت می کند، به این معنی که کل فیلم طبق روایت ساندارا روایت شده است.

زیرنویس Kantara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس کانتارا 2022 جمع آوری خالص روز اول 3.5-4.25 کرور با ناخالص حدود 6 کرور تخمین زده شد. جمع آوری ناخالص آخر هفته اول 22.3 روپیه گزارش شد (با جمع آوری خالص حدود 19 کرور تا 23 کرور روپیه). برآورد درآمد ناخالص هفته اول حدود 38 تا 50 کرور گزارش شده است. تخمین زده می‌شود که در هفته اول انتشار در سراسر کارناتاکا بیش از 19 میلیون روپیه باشد. طبق گزارش ها، این فیلم در یازدهمین روز اکران 4.3 کرور جمع آوری کرد که بالاترین رقم برای یک فیلم کانادایی در دومین دوشنبه بود. درآمد این فیلم تا زمانی که به 60 کرور روپیه رسید، حدود 40 میلیون روپیه تخمین زده شد. در دومین سه‌شنبه اکران، این فیلم گزارش شد که کلکسیون‌های شبکه داخلی بالاتری نسبت به Ponniyin Selvan: I و Godfather دارد. کانتارا نیز در کارناتاکا بیش از این فیلم ها درآمد داشت. گزارش شده است که این فیلم تا پایان هفته دوم بیش از 70 کرور روپیه تنها در کارناتاکا جمع آوری کرده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح